ייעוץ אסטרטגי לשיווק באינטרנט

"כל עסק גדול בינוני וקטן –  זקוק לסוג של אסטרטגיה מוצלחת"

Gladys Edmunds, USA Today

כל עסק – גדול, בינוני וקטן זקוק למתכון אסטרטגי מנצח. פיתוח עסק מוצלח מתחיל בגיבוש אסטרטגיה שיווקית מנצחת.

לעיתים קשה לחשוב אסטרטגיה כשאתה טובל עד צוואר במטלות התפעול השוטפות של העסק. חשוב על כך שאולי אתה צריך מעט עזרה מחברה המתמחה בתחום. כזו שתבחן את המקום בו נמצאת החברה כיום ותפתח תוכנית לעתיד המתרכזת במעבר של חברתך מאמצעי הפרסום המסורתיים לשיווק באינטרנט.

קוקה קולה, מקדונלד'ס, ג'ליטס… כל העסקים הללו התחילו כרעיונות שצמחו והפכו להיות הענקים שהם היום באמצעות אסטרטגיות מיתוג מורכבות ביותר. אנו מציעים שרותי ייעוץ האסטרטגי לשיווק באינטרנט ומסייעים ללקוחותינו בישראל ובשווקים בינלאומיים. אנו עוזרים לעסקים ליישם אסטרטגיה שיווקית באינטרנט.
בין עם אתה מחפש לשפר את האסטרטגיה  השיווקית של חברתך או לפתח את המודל העיסקי  של חברתך באינטרנט ברחבי העולם ונטורה שיווק באינטרנט מציע שרותי ייעוץ אסטרטגי לשיווק באינטרנט  צור איתנו קשר או טלפן 03-6447699

שרותי ייעוץ אסטרטגי שלנו כוללים:

סקירת אסטרטגיה שיווקית עכשווית
ונטורה שיווק באינטרנט תסקור את אסטרטגית השיווק של הארגון ותספק לך אנליזה מפורטת באשר למצב בו נמצא הארגון כיום, בנוסף להמלצה באשר לשיפור המצב.

פיתוח תוכנית שיווקית
יועצי השיווק באינטרנט של ונטורה שיווק באינטרנט יעזרו לך להכיר את משאביך הקיימים וכח האדם העומד לרשותך. באם יש צורך שלא ניתן למלא מתוך הארגון/העסק ונטורה שיווק באינטרנט תסייע בידך למצוא שותפים, סוחרים ושותפים להם תזדקק כדי להשיג את יעדיך.

יישום האסטרטגיה השיווקית
חברות ייעוץ אסטרטגי רבות נעצרות ברגע שהועברו המלצותיהן: למרות זאת שרותי הייעוץ של  ונטורה שיווק באינטרנט מצאה כי חברות רבות  כשלו בהמשך יישום ההמלצות אם אין ברשותן אדם שימשיך להנהיג את השינוי, כדי שיעזור לבסס את המשכו של התהליך. שרותי הייעוץ השיווקי שלנו יכולים לכלול ניהול פרויקט על מנת להבטיח שפתרון השיווק האסטרטגי ייושם במלאו וצורה מדויקת.

צוות הייעוץ האסטרטגי בונטורה שיווק באינטרנט עוזר לקוחותיו "לפצח את הקוד" וליישם את המודל העסקי שהפך את קוקה קולה ומקדונלד'ס למובילים בנישת השוק הרלוונטית.
צוות השיווק האסטרטגי ייספק אנליזה מפורטת של המודל העיסקי שלך ויפתח פתרון שיווקי כדי לפתח את אסטרטגיית המותגים שלך ולהצמיח אותם לשלב הבא. צור קשר עם ונטורה שיווק באינטרנט או טלפן 03-6447699 כדי לקבל הערכה אודות שרותיי ייעוץ אסטרטגיים לשיווק באינטרנט עוד היום!