משווקים המקפידים על יצירת עמודי נחיתה כתהליך עבודה מובנה ומתוך מחשבה תחילה נוטים לקבל 60% יותר המרה מאשר הממוצע המקובל באתרים מתחרים.

בין אם אתה בונה עמודי נחיתה, מייצר באנרים לאתר האינטרנט או צריך עזרה ביצירה קונספט יצירתי, ממומחי השיווק של ונטורה שיווק באינטרנט בעלי ידע נרחב בפיתוח יצירתי ויעזרו לעסק שלך להפוך רעיונות אינטראקטיביים לקונספט שיווקי.

ידע נרחב, ניסיון מצטבר, יצירתיות  וממשק משתמש ידידותי, יסייעו לך לגבש קונספט שיווקי מנצח. שרות פיתוח יצירתי לעסקים קטנים מתרגם את מטרותיך השיווקיות לתוצאות עיסקיות.

אנו עוזרים ללקוחותינו ליצור קונספט שיווקי, עמודי נחיתה ובאנרים שמשיגים את מטרותיהם. חברתנו תבחן את מאמציך השיווקיים בהווה ובעבר ותפתח עבורך קונספט שיפרגן למוצריך ושמות המותג שלך.

צור קשר עם ונטורה שיווק באינטרנט או צלצל 03-6447699 וגלה כיצד השרות שלנו יכול לעבוד לטובתך.

אלמנטים בגיבוש יצירתי של קונספט שיווקי

מה מוכל בבנייתו של עמוד נחיתה מושלם, ויצירת באנר המושלם?

בפיתוח הקונספט השיווקי אנו נייצר עבורך:

תרשים הרעיון העיצובי– התרשים יכיל את כל האינפורמציה אותה תרצה להציג בעמוד הנחיתה או הבאנר שלך. העיצוב ייתבסס על רצוננו   להשיג תקשורת מקסימאלית.
שימושיות – הגדרות פיתוח של חווית המשתמש באמצעות פריסת אלמנטים חזותיים וטקסטואליים במטרה להבטיח שהמבקרים יקוונו באופן שיבטיח המרה מקסימאלית.
עיצוב חזותי – המראה והאווירה של עמוד הנחיתה או אתר האינטרנט תוך תשומת לב לאופיו של קהל המטרה ותפקידו/מטרותיו של הקונספט השיווקי כולל אלמנטים הכרחיים ומגבלות טכניות.

 

 

 

 

הגישה שלנו בפיתוח יצירתי משתרעת הרבה מעבר לברירת הצבע ובחירת הגרפיקה. אנו עוזרים ללקוחותינו בבניית עמודי נחיתה, הקמת אתרי אינטרנט ועיצוב באנרים אטרקטיביים המספקים למשתמשים גישה נוחה למידע ומשיגים את מטרותיהם המסחריות.

לקבלת פרטים נוספים מלא הפרטים או התקשר 03-6447699