ניהול קמפיין PPC

שרותי ניהול קמפיין PPC כוללים תכנון וניהול קמפיין על בסיס מודל PPC – Pay Per Click המבטיח החזר בטוח על ההשקעה הפרסומית אך לשם כך דרושים ידע מעמיק, מומחיות וכלי ניתוח מקצועיים על מנת למקסם את אפקטיביות הקמפיין.

מהו מודל PPC?

PPC הינו מודל פרסומי מכוון תוכן המשמש כלי נוסף להגברת תנועת מבקרים איכותית באתר האינטרנט.

בתמצית,שלם עבור כניסות, הידוע גם  כשלם עבור דרוג, הינו מודל בו מנועי החיפוש גובים כסף עבור הופעה המועדפת בתוצאות החיפוש.
תשלום חל רק כאשר המחפשים/הגולשים מקליקים על הרישום שלך בתוצאות החיפוש וונכנסים אליך לאתר. אתה אינך משלם על מנת להיכלל בתוצאות החיפוש. אנו מגישים את אתר האינטרנט שלך בהקשר לביטויי מטרה המתייחסים למוצר או שרות אותו אתה מספק.

עבור כל מילת מפתח אנו מחליטים את גודל התקציב אותו אנו נהיה מוכנים להקצות. ככל שהתעריף אותו נקבע עבור הקלקה יהיה גבוהה יותר כך גם נקבל עדיפות הופעה עליונה יותר בתוצאות החיפוש ומטבע הדברים נקבל כמות מבקרים גדולה יותר באתר האינטרנט.

בדרך כלל אנו ממליצים לשלב רישום בתשלום עם רישום שאינו בתשלום וזאת על מנת להבטיח שכל חיפוש אקראי יניב תוצאות כלשהן ועדיף שיהיו רלוונטיות עד כמה שניתן.
רבים ממנועי החיפוש מכלילים את המחיר ששולם עבור ההופעה בדף תוצאות החיפוש .אך אנו מאמינים כי אי הכללתם הינה אפקטיבית יותר. שכן הכללת המחיר עשויה לפגום באיכות התוצאות המתקבלות ובכך להשפיע על התנהגותם ודעתם השלילית של הגולשים שלא לצורך.

האם כדאי לשלב קמפיין  PPC בתמהיל שיווק באינטרנט?

במרבית המקרים אנו ממליצים בחום לשלב פרסום בתשלום באופן מאוזן ובהתאם לדירוג ההופעה בתוצאות החיפוש האורגאניות (התוצאות החינמיות). פתיחת חשבון במנוע חיפוש המבוסס על "שלם לפי כניסות" הינה דרך מצוינת לכוון גולשים לאתר האינטרנט.
דרך זו הינה הנכונה והבטוחה ביותר להגברת קצב המבקרים באתר האינטרנט, אין בדרך זו סיכונים אם מתכננים נכון ומנהלים באופן מקצועי. זוהי דרך מצוינת ולעיתים אף אלטרנטיבה זולה להיכלל במנועי חיפוש גדולים יותר.

• חיוב מתבצע רק עבור הפעמים שקהל המטרה שלך אכן נחשף לאתר האינטרנט.
• בכל עת ניתן לבקר ולשלוט בביצועים ובהחזר על ההשקעה.
• קמפיין ppc ניתן לתזמון על פי תקופות בשנה, כך שניתן לערוך קמפיינים עבור מוצרים עונתיים.
• עצם חשיפת שם המותג מהווה יתרון משמעותי גם אם לא נכנסו לאתר.

האם כדאי להתנסות ב PPC?
רוצה שמשתמשי האינטרנט ימצאו אותך? אזי התשובה היא ללא ספק ,כן.

מידי שנה יותר ויותר אנשים משתמשים במנועי החיפוש בביתם או במקום עבודתם. יותר מ 300 מליון חיפושים מתבצעים רק בגוגל ושותפיו מידי יום.
שלם לפי כניסות ,הינו מודל חשיפה מורכב יחסית ורוב המתחרים עדין לא שם קח הזדמנות זו בשתי ידיים.
אנו מתמחים בתכנון וניהול קמפיינים על בסיס מודל PPC, נשמח לעזור.

לפרטים נוספים צור איתנו קשר:

 

קרא עוד אודות:

SEO קידום אתרים מקצועי